Филтри -

Виљушкари Jungheinrich од Летонија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

8 огласа: Виљушкари Jungheinrich од Летонија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.1 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2017 Километража 8458 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг Гориво гас Брзина 21 км/ч Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2015 Километража 4 м/ч Сила
Латвија, Riga
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Брзина 16 км/ч Тип на јарбол триплекс Слободен од 1515 мм Висина на подигање 4.64 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2017 Километража 11433 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
15.250 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг Гориво електро Брзина 16 км/ч Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 80 мм
Година 2014 Километража 9250 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
17.550 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Брзина 21 км/ч Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 150 мм
Година 2011 Километража 12483 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
4.850 € Без ДДВ
Количка за комисионирање
Носивост 1000 кг Гориво електро Брзина 10.5 км/ч Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м Должина на вилушка 1.1 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2012 Километража 8098 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
3.890 € Без ДДВ
Количка за комисионирање
Носивост 1000 кг Гориво електро Брзина 9 км/ч Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.8 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 60 мм
Година 2011 Километража 5364 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
29.450 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.25 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 150 мм
Година 2014 Километража 645 м/ч Сила
Латвија, Riga
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи