Филтри -

Виљушкари Jungheinrich од Полска

Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

37 огласа: Виљушкари Jungheinrich од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
8.700 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2018 Километража 2875 м/ч Сила
Полска, Glinnik
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 5000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.74 м Должина на вилушка 1.5 м
Година 1998 Километража 13000 м/ч Сила
Полска, Glinnik
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2016 Километража 6900 м/ч Сила
Полска, Glinnik
Контактирајте го продавачот
7.100 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2016 Километража 3200 м/ч Сила
Полска, Glinnik
Контактирајте го продавачот
4.399 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.7 м
Година 2011 Километража Сила
Полска, Chmielów
Контактирајте го продавачот
4.879 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.2 м
Година 2009 Километража Сила
Полска, Chmielów
Контактирајте го продавачот
4.879 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.42 м
Година 2007 Километража Сила
Полска, Chmielów
Контактирајте го продавачот
8.300 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м
Година 2015 Километража 4200 м/ч Сила
Полска, Glinnik
Контактирајте го продавачот
6.039 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.02 м
Година 2012 Километража Сила
Полска, Chmielów
Контактирајте го продавачот
5.579 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.42 м
Година 2012 Километража Сила
Полска, Chmielów
Контактирајте го продавачот
6.969 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.02 м
Година 2016 Километража Сила
Полска, Chmielów
Контактирајте го продавачот
6.699 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9 м
Година 2015 Километража Сила
Полска, Chmielów
Контактирајте го продавачот
3.949 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.4 м
Година 2011 Километража Сила
Полска, Chmielów
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м
Година 2014 Километража Сила
Полска, Chmielów
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 4000 кг Евро Euro 4 Гориво гас Брзина 55 км/ч Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7000 м Должина на вилушка 1200 м
Година 05/1998 Километража 15000 м/ч Сила
Полска, Kłodawa koło Gorzowa Wielkopolskiego
Контактирајте го продавачот
10.700 €
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2009 Километража 6023 м/ч Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
10.699 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Година 2012 Километража Сила
Полска, Chmielów
Контактирајте го продавачот
10.699 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Година 2013 Километража Сила
Полска, Chmielów
Контактирајте го продавачот
8.400 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2013 Километража 7700 м/ч Сила
Полска, Glinnik
Контактирајте го продавачот
11.180 € PLN 48.000 PLN
Бензински виљушкар
Носивост 1600 кг Гориво бензин Тип на јарбол дуплекс
Година 2017 Километража 6049 км Сила
Полска, K/Kielc
Контактирајте го продавачот
10.950 € PLN 47.000 PLN
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг Гориво бензин Тип на јарбол дуплекс
Година 2015 Километража 6534 км Сила
Полска, K/Kielc
Контактирајте го продавачот
2.100 €
Електричен вилушкар
Година 1986 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
5.126 € PLN 22.000 PLN
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 05/2005 Километража 12860 м/ч Сила
Полска, Karolina
Контактирајте го продавачот
10.490 € PLN 45.000 PLN
Вилушкар на гас
Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2004 Километража Сила
Полска, B-stok
Контактирајте го продавачот
8.200 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2018 Километража 4600 м/ч Сила
Полска, Glinnik
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи