Филтри -

Виљушкари Jungheinrich од Романија

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

32 огласа: Виљушкари Jungheinrich од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол дуплекс Слободен од 150 мм Висина на подигање 3.7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2015 Километража 5380 м/ч Сила
Романија, Ghimbav
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.57 м
Година 2018 Километража 6922 м/ч Сила
Романија
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2850 кг Висина на подигање 6.6 м
Година 2012 Километража 5898 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4 м
Година 2014 Километража 6942 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Висина на подигање 3.45 м
Година 1999 Километража 5228 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Висина на подигање 4.5 м
Година 2015 Километража 4533 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 6.5 м
Година 2010 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг Висина на подигање 3.1 м
Година 2014 Километража 1678 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Дизел вилушкар
Година 2000 Километража Сила
Романија, Hereclean
Troostwijk Auctions
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1587 кг
Година 2001 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
аукција 500 €
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Должина на вилушка 1.14 м
Година 2012 Километража Сила
Романија, Hereclean
Troostwijk Auctions
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 500 €
Регален вилушкар
Година 2008 Километража Сила
Романија, Hereclean
Troostwijk Auctions
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
16.210 € RON 80.610 RON
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Висина на подигање 8.72 м
Година 2019 Километража 1708 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
21.270 € RON 105.800 RON
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Висина на подигање 9.92 м
Година 2018 Километража 6226 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
26.840 € RON 133.500 RON
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 3.3 м
Година 2020 Километража 2630 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
29.070 € RON 144.600 RON
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 4.7 м
Година 2016 Километража 7287 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1588 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2001 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
6.850 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Слободен од 2000 мм Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 1800 мм
Година 2004 Километража 2602 м/ч Сила
Романија, ALBA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м
Година 2007 Километража Сила
Романија, TIMIS
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Висина на подигање 6 м
Година 2010 Километража 4700 м/ч Сила
Романија, Bistrița
Контактирајте го продавачот
9.250 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година 2010 Километража Сила
Романија, COM. LIVEZILE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг Висина на подигање 3.15 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1999 Километража 4305 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Вилушкар на три тркала
Висина на подигање 4.4 м
Година 2005 Километража 12000 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
7.800 €
Вилушкар на три тркала
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
17.220 € RON 85.650 RON
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг Висина на подигање 3 м
Година Километража 10222 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се