Филтри -

Виљушкари Jungheinrich од Словачка

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Виљушкари Jungheinrich од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.400 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.42 м
Година 2016 Километража 6822 м/ч Сила
Словачка, Zvolenská cesta 37
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2011 Километража 7129 м/ч Сила
Словачка, Zvolenská cesta 37
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1499 кг Висина на подигање 8.3 м
Година 2015 Километража 11861 м/ч Сила
Словачка, Zvolenská cesta 37
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се