Филтри -

Виљушкари Jungheinrich од Унгарија

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

18 огласа: Виљушкари Jungheinrich од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.721 € HUF 3.800.000 HUF
Вилушкар на гас
Носивост 5000 кг Висина на подигање 5.9 м
Година 02/2000 Километража Сила
Унгарија, Jászberény
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на плин/бензин
Носивост 1600 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 4.5 м
Година 2004 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Гориво електро Висина на подигање 2.4 м
Година 1997 Километража 4470 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на плин/бензин
Носивост 1600 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 4.3 м
Година 1997 Километража 4814 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на плин/бензин
Носивост 1600 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 3.1 м
Година 2005 Километража 7577 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
9.390 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1.2 м
Година 2015 Километража 10679 м/ч Сила
Унгарија, Nagytarcsa
Контактирајте го продавачот
8.630 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 9376 м/ч Сила
Унгарија, Nagytarcsa
Контактирајте го продавачот
8.370 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.4 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1.2 м
Година 2016 Километража 16189 м/ч Сила
Унгарија, Nagytarcsa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на плин/бензин
Носивост 1600 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 4.3 м
Година 2000 Километража 10977 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3.1 м
Година 1996 Километража 15664 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
26.330 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1300 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 933 м/ч Сила
Унгарија, Dunaújváros
регален вилушкар Jungheinrich ETVA12G V-3559 регален вилушкар Jungheinrich ETVA12G V-3559
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6000 м
Година 1992 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
регален вилушкар Jungheinrich ETVA10G V-3634 регален вилушкар Jungheinrich ETVA10G V-3634 регален вилушкар Jungheinrich ETVA10G V-3634
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6000 м
Година 1989 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
регален вилушкар Jungheinrich ETV216 GE941DZ V-3647 регален вилушкар Jungheinrich ETV216 GE941DZ V-3647 регален вилушкар Jungheinrich ETV216 GE941DZ V-3647
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9410 м
Година 2002 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
регален вилушкар Jungheinrich ETV116 GE115710DZ V-3637 регален вилушкар Jungheinrich ETV116 GE115710DZ V-3637 регален вилушкар Jungheinrich ETV116 GE115710DZ V-3637
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7100 м
Година 2008 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7100 м
Година 2010 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи