Филтри -

Виљушкари Kalmar

Резултати од пребарување: 376 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

376 огласа: Виљушкари Kalmar

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
тежок вилушкар Kalmar DCE160-12 тежок вилушкар Kalmar DCE160-12 тежок вилушкар Kalmar DCE160-12
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 16000 кг
Година 2005 Километража 14420 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
аукција 173,60 € SEK 2.000 SEK
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4 м
Година 1989 Километража 11887 м/ч Сила
Шведска, Ljungby
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
62.500 €
Тежок вилушкар
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м
Година 2004 Километража 13599 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
68.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 18000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.84 м
Година 2006 Километража 11708 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел Висина на подигање 5 м
Година 2007 Километража 33937 м/ч Сила
Холандија, Winterswijk
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Тежок вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 135 м Должина на вилушка 240 м
Година 1996 Километража 16250 м/ч Сила
Холандија, Dirksland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Гориво дизел
Година Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 10000 кг Евро Euro 4 Гориво дизел Висина на подигање 18.8 м
Година 2018 Километража 15300 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 7000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.5 м
Година 2003 Километража 9253 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete, Zagreb
аукција 911,30 € SEK 10.500 SEK
Тежок вилушкар
Носивост 16000 кг Гориво дизел
Година 2008 Километража 4830 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 33000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2023 Километража 60 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 33000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2023 Километража 60 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
аукција аукција
Тежок вилушкар
Носивост 9000 кг Гориво дизел
Година 2014 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
аукција 555,50 € SEK 6.400 SEK
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 150 мм
Година 1994 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Тип на јарбол стандард Висина на подигање 12.12 м
Година Километража 10700 м/ч Сила
Германија, Oldenburg
Контактирајте го продавачот
аукција 3.385 € SEK 39.000 SEK
Товарач на контејнери
Носивост 10 кг
Година 2005 Километража 16457 м/ч Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 10000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.53 м
Година 2023 Километража 60 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
аукција 434 € SEK 5.000 SEK
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година 1999 Километража 9163 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година 1995 Километража Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 2.36 м
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 10000 кг Евро Euro 4 Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 18.8 м
Година 2015 Километража 14320 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2023 Километража 7 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 25000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.14 м
Година 2023 Километража 55 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Гориво дизел
Година 2012 Километража 1860 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Forkliftonline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 376 огласа
Прикажи