Филтри -

Виљушкари Kalmar од Австрија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Виљушкари Kalmar од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Година 1987 Километража Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Година 1995 Километража Сила
Австрија, Salzburg
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 12000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м
Година 2005 Километража Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 16000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м
Година 2004 Километража Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м
Година 2008 Километража Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 16000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.25 м Должина на вилушка 2.45 м Ширина на вилушки 220 мм Брзина 20 км/ч
Година 2004 Километража Сила
Австрија, Vienna
тежок вилушкар Kalmar FRONT FORKLIFT тежок вилушкар Kalmar FRONT FORKLIFT
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Година 1998 Километража 22000 м/ч Сила
Австрија, Vienna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Тип на јарбол стандард
Година 1994 Километража 12389 м/ч Сила
Австрија, Wals/Siezenheim
товарач на контејнери Kalmar DCD 120-6 товарач на контејнери Kalmar DCD 120-6 товарач на контејнери Kalmar DCD 120-6
3
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Товарач на контејнери
Тип на јарбол стандард
Година 2002 Километража Сила
Австрија, Wals/Siezenheim
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се