Филтри -

Виљушкари Kalmar од Белгија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

5 огласа: Виљушкари Kalmar од Белгија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м
Година Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 3.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 7 м
Година Километража 538 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
62.500 €
Тежок вилушкар
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м
Година 2004 Километража 13599 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
68.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 18000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.84 м
Година 2006 Километража 11708 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година 1988 Километража 7791 м/ч Сила
Белгија, ST.VITH
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи