Филтри -

Виљушкари Kalmar од Данска

Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

64 огласа: Виљушкари Kalmar од Данска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 22000 кг Гориво дизел Должина на вилушка 2.4 м
Година 1999 Километража 15000 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Центар на оптеретување 1200 мм Должина на вилушка 2.4 м
Година 2020 Километража 1959 м/ч Сила
Данска, Odder
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 5500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.77 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2019 Километража 1203 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 25000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2023 Километража Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 85000 кг Евро Euro 5 Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 3.6 м
Година 2024 Километража Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 15000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2015 Километража 21386 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 9000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 1.7 м
Година 2015 Километража 9383 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 20000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м Ширина на вилушки 110 мм
Година 2015 Километража 6470 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 7000 кг Гориво електро
Година 2013 Километража 12991 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 8000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2017 Километража 7367 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс
Година 2009 Километража 8595 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 9000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2 м
Година 2009 Километража 6587 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 8000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Центар на оптеретување 600 мм Должина на вилушка 1.9 м
Година 2015 Километража 5500 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 8000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс
Година 2013 Километража 8500 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 14000 кг Тип на јарбол дуплекс
Година 2008 Километража 10413 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 12000 кг Тип на јарбол дуплекс
Година 2012 Километража Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 9000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2 м
Година 2010 Километража 3673 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 9000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.5 м
Година 2007 Километража 6962 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 9000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 1.5 м
Година 2015 Километража 7622 м/ч Сила
Данска, Odder
тежок вилушкар Kalmar DCE160-12 тежок вилушкар Kalmar DCE160-12 тежок вилушкар Kalmar DCE160-12
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс
Година 2005 Километража 14420 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 33000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 3 м
Година 2023 Километража 423 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 8000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 1.9 м
Година Километража 9500 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Гориво дизел
Година Километража 472 м/ч Сила
Данска, Odder
електричен вилушкар Kalmar ECG60-6 електричен вилушкар Kalmar ECG60-6 електричен вилушкар Kalmar ECG60-6
3
Контактирајте го продавачот
30.800 €
Електричен вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4250 м Должина на вилушка 1200 м
Година 2015 Километража 9962 м/ч Сила
Данска, Dania
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 10000 кг Гориво дизел Должина на вилушка 1.6 м
Година 2013 Километража 19797 м/ч Сила
Данска, Odder
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи