Филтри -

Виљушкари Kalmar од Франција

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Виљушкари Kalmar од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Висина на подигање 15 м
Година 2004 Километража 1846 м/ч Сила
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Година Километража 5500 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 2013 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 16000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2021 Километража 1843 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Година Километража 40 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 6000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 1994 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
120.000 €
Товарач на контејнери
Носивост 16000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.05 м
Година 2007 Километража 6540 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се