Филтри -

Виљушкари Kalmar од Германија

Резултати од пребарување: 87 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

87 огласа: Виљушкари Kalmar од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Тежок вилушкар
Година 2001 Километража Сила
Германија, Essen
тежок вилушкар Kalmar DCD160-1200 тежок вилушкар Kalmar DCD160-1200
2
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Тежок вилушкар
Носивост 16000 кг
Година 2001 Километража Сила
Германија, Essen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Товарач на контејнери
Носивост 16000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2007 Километража 21000 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 16000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.56 м
Година 2020 Километража 300 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 10000 кг Евро Euro 4 Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 18.8 м
Година 2018 Километража 14500 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 10000 кг Евро Euro 4 Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 18800 м
Година 2016 Километража 13720 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 10000 кг Евро Euro 4 Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 18.8 м
Година 2015 Километража 14320 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 10000 кг Евро Euro 4 Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 18.8 м
Година 2018 Километража 15200 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 15000 кг Евро Euro 3 Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2013 Километража 11986 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 15000 кг Евро Euro 4 Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2017 Километража 11000 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 10000 кг Евро Euro 4 Висина на подигање 18.8 м
Година 2018 Километража 15300 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 12000 кг Евро Euro 3 Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м Ширина на вилушки 250 мм
Година 2012 Километража 10490 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 12000 кг Евро Euro 4 Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 2.4 м Ширина на вилушки 250 мм
Година 2015 Километража 10462 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 7000 кг Тип на јарбол стандард
Година 2018 Километража 9548 м/ч Сила
Германија, Stuhr
дизел вилушкар Kalmar DCE120-6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 12000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5.5 м
Година 2008 Километража 15561 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 16000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.56 м
Година 2020 Километража 750 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 16000 кг Тип на јарбол дуплекс
Година 2011 Километража 18580 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 16000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.63 м
Година 2023 Километража 10 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 33000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2023 Километража 60 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 12000 кг Тип на јарбол стандард
Година 1991 Километража 25200 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 15000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.08 м
Година 2018 Километража 370 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 8000 кг Тип на јарбол триплекс Слободен од 1470 мм Висина на подигање 4.22 м
Година 2021 Километража 10 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 33000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.12 м
Година 2023 Километража 55 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 16000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.57 м
Година 2023 Километража 110 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 16000 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2020 Километража 1150 м/ч Сила
Германија, Friedrichsdorf
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 87 огласа
Прикажи
Претплати се