Филтри -

Виљушкари Kalmar од Италија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Виљушкари Kalmar од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Висина на подигање 6300 м Центар на оптеретување 1200 мм
Година 1981 Километража 5000 м/ч Сила
Италија, Lavagna (GE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Година 1992 Километража Сила
Италија, Lavagna (GE)
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Тежок вилушкар
Носивост 12000 кг Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2 м
Година 1997 Километража 9500 м/ч Сила
Италија, Cornedo Vicentino
дизел вилушкар Kalmar DC 12/1200 дизел вилушкар Kalmar DC 12/1200 дизел вилушкар Kalmar DC 12/1200
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Висина на подигање 6.5 м Должина на вилушка 2.4 м
Година Километража Сила
Италија, Suzzara (MN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Година 1984 Километража Сила
Италија, Livorno
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Тежок вилушкар
Година 1980 Километража 10100 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се