Филтри -

Виљушкари Kalmar од Кина

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Виљушкари Kalmar од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 59.370 €
Дизел вилушкар
Носивост 29483 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.83 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2019 Километража 66 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 2018 Километража 3500 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 2015 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 2018 Километража 3000 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
98.000 US$ EUR ≈ 89.510 €
Товарач на контејнери
Носивост 29480 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.83 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2019 Километража 66 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
120.000 € Без ДДВ
Товарач на контејнери
Година 2016 Километража 2879 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
47.000 US$ EUR ≈ 42.930 €
Тежок вилушкар
Носивост 25000 кг Висина на подигање 3.5 м
Година 2018 Километража 1500 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
115.000 US$ EUR ≈ 105.000 €
Товарач на контејнери
Носивост 45000 кг Евро Euro 4 Висина на подигање 7.13 м Должина на вилушка 4.01 м Ширина на вилушки 200 мм Брзина 65 км/ч
Година 2018 Километража 1980 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Година 2015 Километража 3700 м/ч Сила
Кина
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се