Филтри -

Виљушкари Kalmar од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Виљушкари Kalmar од Обединетото Кралство

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
62.390 € GBP 53.440 GBP
Тежок вилушкар
Носивост 16000 кг Висина на подигање 5 м Ширина на вилушки 240 мм
Година 2005 Километража 10234 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Висина на подигање 7.5 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2014 Километража 11865 м/ч Сила
Обединето Кралство
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.5 м
Година 2016 Километража 11227 м/ч Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Висина на подигање 5.75 м
Година 2017 Километража 7082 м/ч Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Висина на подигање 5.75 м
Година 2017 Километража 9909 м/ч Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Година 2008 Километража 20000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Lancs
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 9000 кг
Година 2003 Километража Сила
Обединето Кралство, Lancs
Контактирајте го продавачот
59.110 € GBP 50.630 GBP
Тежок вилушкар
Носивост 15000 кг Висина на подигање 5.5 м Ширина на вилушки 250 мм
Година 2007 Километража 14333 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
25.940 € GBP 22.220 GBP
Дизел вилушкар
Носивост 8000 кг Висина на подигање 6.5 м Должина на вилушка 1.8 м
Година 2011 Километража 12180 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се