Филтри -

Виљушкари Kalmar од Полска

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

24 огласа: Виљушкари Kalmar од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Тежок вилушкар
Центар на оптеретување 1200 мм Должина на вилушка 2400 м
Година 2001 Километража 3700 м/ч Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Дизел вилушкар
Година 2003 Километража Сила
Полска, Lubartów
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
37.130 € PLN 158.000 PLN
Страничен вилушкар
Година 2007 Километража 2546 м/ч Сила
Полска, Gryfino
Контактирајте го продавачот
36.430 € PLN 155.000 PLN
Тежок вилушкар
Носивост 12000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 2.2 м Ширина на вилушки 280 мм
Година 1999 Километража Сила
Полска, Strzegom
Контактирајте го продавачот
24.680 € PLN 105.000 PLN
Тежок вилушкар
Носивост 13600 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м
Година 1997 Километража Сила
Полска, Strzegom
Контактирајте го продавачот
32.900 € PLN 140.000 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 5500 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.8 м Должина на вилушка 2.2 м Ширина на вилушки 140 мм
Година 2010 Километража 2552 м/ч Сила
Полска, Strzegom
Контактирајте го продавачот
30.910 € PLN 131.500 PLN
Тежок вилушкар
Носивост 8000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.7 м Должина на вилушка 2.4 м Ширина на вилушки 200 мм
Година 2008 Километража 3700 м/ч Сила
Полска, Strzegom
Контактирајте го продавачот
27.030 € PLN 115.000 PLN
Тежок вилушкар
Носивост 9000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 1.6 м Ширина на вилушки 20 мм
Година 2000 Километража Сила
Полска, Strzegom
Контактирајте го продавачот
32.670 € PLN 139.000 PLN
Тежок вилушкар
Носивост 8000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 2 м Ширина на вилушки 200 мм
Година 2002 Километража 13650 м/ч Сила
Полска, Strzegom
Контактирајте го продавачот
35.250 € PLN 150.000 PLN
Тежок вилушкар
Носивост 10000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м Ширина на вилушки 250 мм
Година 1999 Километража 13000 м/ч Сила
Полска, Strzegom
Контактирајте го продавачот
20.190 € PLN 85.900 PLN
Страничен вилушкар
Носивост 10000 кг Тип на јарбол стандард Слободен од 300 мм Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 200 мм
Година 2000 Километража Сила
Полска, Pniewo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2010 Километража 1861 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
35.210 € PLN 149.800 PLN
Тежок вилушкар
Носивост 18000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2 м Центар на оптеретување 1200 мм Должина на вилушка 2.2 м Ширина на вилушки 210 мм
Година Километража 6370 м/ч Сила
Полска, Gryfino
Контактирајте го продавачот
68.400 €
Дизел вилушкар
Носивост 15000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м
Година 2005 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
23.150 € PLN 98.500 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 5500 кг Евро Euro 6 Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 7.5 м
Година 2010 Километража 6047 м/ч Сила
Полска, Gryfino
Контактирајте го продавачот
30.510 € PLN 129.800 PLN
Вилушкар на плин/бензин
Висина на подигање 3.5 м
Година 2007 Километража 17972 м/ч Сила
Полска, Rokiciny
Контактирајте го продавачот
61.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 12000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.7 м
Година 2008 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
6.792 € PLN 28.900 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1990 Километража Сила
Полска, Gryfino
тежок вилушкар Kalmar DC25 тежок вилушкар Kalmar DC25 тежок вилушкар Kalmar DC25
3
Контактирајте го продавачот
2.891 € PLN 12.300 PLN
Тежок вилушкар
Носивост 25000 кг Висина на подигање 3 м
Година 1995 Километража Сила
Полска, Gryfino
Контактирајте го продавачот
11.400 € PLN 48.500 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 6300 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.2 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1991 Километража Сила
Полска, Gryfino
Контактирајте го продавачот
15.320 € PLN 65.200 PLN
Тежок вилушкар
Носивост 12000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.5 м
Година 1988 Километража Сила
Полска, Gryfino
Контактирајте го продавачот
22.750 € PLN 96.800 PLN
Тежок вилушкар
Носивост 12000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3.8 м Должина на вилушка 2.28 м
Година Километража Сила
Полска, Pniewo
Контактирајте го продавачот
22.750 € PLN 96.800 PLN
Тежок вилушкар
Носивост 12000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.28 м
Година 07/1989 Километража 2297 м/ч Сила
Полска, Gryfino
Контактирајте го продавачот
14.080 € PLN 59.900 PLN
Вилушкар на гас
Носивост 7000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.86 м
Година 1999 Километража 16381 м/ч Сила
Полска, Kalisz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи