Филтри -

Виљушкари Kalmar од Шпанија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

10 огласа: Виљушкари Kalmar од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 10000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.75 м
Година 2006 Километража 2465 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
66.500 €
Тежок вилушкар
Носивост 12000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м
Година 2006 Километража 2418 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 8000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.9 м Должина на вилушка 1.59 м
Година 1996 Километража 24061 м/ч Сила
Шпанија, Archena
Контактирајте го продавачот
27.130 € GBP 22.930 GBP
Товарач на контејнери
Носивост 12000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5 м
Година 1992 Километража 11336 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona, L'Ametlla del Vallès
дизел вилушкар Kalmar DCE 80-6 дизел вилушкар Kalmar DCE 80-6 дизел вилушкар Kalmar DCE 80-6
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 8000 кг Гориво дизел
Година 2008 Километража Сила
Шпанија, Girona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 10000 кг Гориво дизел Висина на подигање 8.5 м Должина на вилушка 1.8 м
Година 1986 Километража 23200 м/ч Сила
Шпанија, Girona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 1991 Километража 15900 м/ч Сила
Шпанија, Girona
дизел вилушкар Kalmar DC 12-1200 дизел вилушкар Kalmar DC 12-1200 дизел вилушкар Kalmar DC 12-1200
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 12000 кг
Година 1994 Километража 8225 м/ч Сила
Шпанија, Girona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 1988 Километража 17000 м/ч Сила
Шпанија, Girona
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Тежок вилушкар
Носивост 16000 кг Гориво дизел
Година 1997 Километража 13200 м/ч Сила
Шпанија, Girona
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи