Филтри -

Виљушкари Komatsu од Германија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

4 огласа: Виљушкари Komatsu од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
дизел вилушкар Komatsu FG70E-4
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3700 кг Гориво дизел Висина на подигање 13.1 м
Година 2005 Километража 4500 м/ч Сила
Германија, Burg
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.330 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.7 м
Година 1982 Километража 8213 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 2.4 м
Година Километража 5940 м/ч Сила
Германија, Oldenburg

Други марки во делот "Виљушкари од Германија"

Контактирајте го продавачот
13.080 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.95 м
Година 2012 Километража 1157 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
9.480 €
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.05 м
Година 2014 Километража 4979 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
10.680 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.14 м
Година 2017 Километража 8003 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
13.560 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м
Година 2014 Километража 8157 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.58 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2016 Километража 3448 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво електричен/дизел Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 8067 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 4.1 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2016 Километража 7190 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.26 м Должина на вилушка 1.3 м
Година 2015 Километража 8776 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
11.950 €
Дизел вилушкар
Година 2015 Километража 14690 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
20.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2014 Километража 6050 м/ч Сила
Германија, Breitenberg
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2019 Километража 1625 м/ч Сила
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година Километража 1001 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2019 Километража 2267 м/ч Сила
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 7000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3.15 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2015 Километража 8660 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
61.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 14 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2017 Километража 3983 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 2870 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
21.450 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.63 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 5471 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
13.850 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.52 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2013 Километража 13334 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Телескопски натоварувач
Брзина 34 км/ч
Година 2009 Километража 6270 м/ч Сила
Германија, Neuenkirchen-Vörden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг Гориво дизел Висина на подигање 6 м
Година 2015 Километража 3622 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
86.900 € Без ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг
Година 2016 Километража 3415 м/ч Сила
Германија, Falkenhagen
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи