Филтри -

Виљушкари Komatsu од Холандија

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

18 огласа: Виљушкари Komatsu од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година Километража 3325 м/ч Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
3.850 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Слободен од 300 мм Висина на подигање 4 м
Година Километража Сила
Холандија, IJsselmuiden
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Електричен вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 0.1 м
Година 1992 Километража Сила
Холандија, Sneek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.14 м
Година 2007 Километража 15226 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2009 Километража 13575 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Висина на подигање 4.05 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 1992 Километража 10026 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс
Година Километража Сила
Холандија, Klundert
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Електричен вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 0.3 м
Година Километража Сила
Холандија, Zevenhuizen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Должина на вилушка 1.7 м
Година Километража 1176 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Должина на вилушка 1.6 м
Година Километража 10085 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
3.250 €
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Висина на подигање 6.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2010 Километража 3482 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Висина на подигање 4.4 м
Година Километража Сила
Холандија, Schoonhoven
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Холандија, Middelburg
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Бензински виљушкар
Година 2009 Километража 8230 м/ч Сила
Холандија, Zutphen
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Вилушкар на гас
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1992 Километража 5420 м/ч Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Бензински виљушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1996 Километража 3869 м/ч Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Холандија, Steenwijk
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се