Филтри -

Виљушкари Komatsu од Полска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Виљушкари Komatsu од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.002 € PLN 26.000 PLN
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.2 м Слободен од 15 мм
Година 1994 Километража Сила
Полска, Suchedniów
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2007 Километража 6250 м/ч Сила
Полска, Nakło n/Notecią
дизел вилушкар Komatsu FG35AT-16R
1
Контактирајте го продавачот
12.800 €
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2007 Километража 5894 м/ч Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 1996 Километража 4430 м/ч Сила
Полска, Glinnik
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 7000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2007 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2005 Километража Сила
Полска, Kęty
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се