Филтри -

Виљушкари Komatsu од Унгарија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Виљушкари Komatsu од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
регален вилушкар Komatsu FB15RJ-8 V-1684 регален вилушкар Komatsu FB15RJ-8 V-1684 регален вилушкар Komatsu FB15RJ-8 V-1684
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 1500 кг Висина на подигање 4500 м
Година 1992 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
регален вилушкар Komatsu FB15RL-8 V-0757 регален вилушкар Komatsu FB15RL-8 V-0757 регален вилушкар Komatsu FB15RL-8 V-0757
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 1500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4000 м
Година 1991 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 6000 кг Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 0.9 м
Година Километража 4590 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 7000 кг Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 6661 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
вилушкар на плин/бензин Komatsu FG60T-6 LEO  V-1505 вилушкар на плин/бензин Komatsu FG60T-6 LEO  V-1505 вилушкар на плин/бензин Komatsu FG60T-6 LEO  V-1505
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на плин/бензин
Носивост 6000 кг Висина на подигање 5.3 м Должина на вилушка 2 м
Година Километража 6077 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
електричен вилушкар Komatsu FB10-5  V-3649 електричен вилушкар Komatsu FB10-5  V-3649 електричен вилушкар Komatsu FB10-5  V-3649
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 0.9 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Висина на подигање 34 м Должина на вилушка 0.9 м
Година 1995 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 0.9 м
Година 1999 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 7000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1997 Километража 4809 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на плин/бензин
Носивост 3500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 0.9 м
Година Километража 7368 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 1300 кг Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 0.9 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се