Филтри -

Виљушкари Komatsu - Узбекистан

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

0 огласа: Виљушкари Komatsu - Узбекистан

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила

Други марки во делот "Виљушкари - Узбекистан"

нови дизел вилушкар Heli CPCD20 нови дизел вилушкар Heli CPCD20
2
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.020 €
Дизел вилушкар
Евро Euro 5 Гориво дизел Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2023 Километража Сила
Узбекистан, Тоshkent
нови регален вилушкар MiMA MQC35
1
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.550 €
Регален вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво електро Брзина 7 км/ч Слободен од 1300 мм Висина на подигање 4.5 м Центар на оптеретување 600 мм Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 125 мм
Година 2024 Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови електричен вилушкар MiMA MK35
1
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.550 €
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг Брзина 1012 км/ч Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1.07 м
Година 2024 Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
9.500 US$ EUR ≈ 8.724 €
Теренски вилушкар
Гориво дизел Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
дизел вилушкар Heli  CPC15
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
теренски вилушкар Heli CPC50-WX5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
електричен вилушкар Heli CPD20
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
дизел вилушкар Heli CPC30
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
регален вилушкар Heli CQD16
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
дизел вилушкар Heli CPC20
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
електричен вилушкар Heli CPD35
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Гориво електро
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
дизел вилушкар Heli   CPD10
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
електричен вилушкар Heli CPD20
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
дизел вилушкар HC CPCD50
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
тежок вилушкар Heli CPCD200
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 20000 кг Висина на подигање 5.99 м Должина на вилушка 2.44 м
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
дизел вилушкар HC CPCD60
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
дизел вилушкар Heli CPCD70
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
електричен вилушкар Heli CPD30
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Гориво електро
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
дизел вилушкар Heli CPD15
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
дизел вилушкар Heli CPD25
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
дизел вилушкар Heli CPC35
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
дизел вилушкар Heli CPC10
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
дизел вилушкар Heli CPC25
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
дизел вилушкар Heli CPC30
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Брзина 17 км/ч Тип на јарбол стандард Слободен од 1515 мм Висина на подигање 4.64 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи