Филтри -

Виљушкари Kramer

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

34 огласа: Виљушкари Kramer

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
72.580 € GBP 62.000 GBP
Телескопски натоварувач
Година Километража 3889 м/ч Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
телескопски натоварувач Kramer 4507
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Forkliftonline
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
телескопски натоварувач Kramer 1245
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година 2014 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Forkliftonline
нови телескопски натоварувач Kramer KT 144
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Брзина 30 км/ч Висина на подигање 4.53 м
Година 12/2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Bodenmais
Контактирајте го продавачот
84.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Брзина 40 км/ч
Година 2020 Километража 2671 м/ч Сила
Германија, Meppen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 1200 кг Гориво дизел Висина на подигање 4.123 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2021 Километража 745 м/ч Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
79.400 US$ EUR ≈ 74.540 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Висина на подигање 7 м
Година 2019 Километража 2462 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
79.400 US$ EUR ≈ 74.540 €
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража 2462 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
82.000 €
Телескопски натоварувач
Брзина 20 км/ч
Година 2018 Километража 2332 м/ч Сила
Германија, Sonnewalde
Контактирајте го продавачот
78.250 €
Телескопски натоварувач
Брзина 30 км/ч
Година 2022 Километража 261 м/ч Сила
Германија, Rietberg
Контактирајте го продавачот
92.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2020 Километража 3150 м/ч Сила
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Lemele
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 1450 кг Гориво електро Брзина 25 км/ч Висина на подигање 4.5 м
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Lieshout
Контактирајте го продавачот
74.415 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража 230 м/ч Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Брзина 40 км/ч
Година Километража Сила
Холандија, Steenbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2024 Километража Сила
Холандија, Wolphaartdijk
Контактирајте го продавачот
27.460 € PLN 117.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3200 кг
Година 2007 Километража Сила
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
73.500 €
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража 1831 м/ч Сила
Германија, Emsbüren
Контактирајте го продавачот
42.800 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 1200 кг Гориво дизел Висина на подигање 4.123 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 1000 мм
Година 2021 Километража 616 м/ч Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
54.800 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 2700 кг Гориво дизел Висина на подигање 5.73 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 1200 мм
Година 2018 Километража 1254 м/ч Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
94.900 €
Телескопски натоварувач
Брзина 40 км/ч
Година 2018 Километража 2887 м/ч Сила
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2020 Километража 3487 м/ч Сила
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
82.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2021 Километража 2400 м/ч Сила
Франција, Aurice
Контактирајте го продавачот
88.236 €
Телескопски натоварувач
Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 3302 м/ч Сила
Германија, Aurich
Контактирајте го продавачот
72.800 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2021 Километража 4200 м/ч Сила
Германија, Altenstadt-Lindheim
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се