Филтри -

Виљушкари Kubota

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Виљушкари Kubota

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Евро Euro 5 Висина на подигање 3030 м Должина на вилушка 1200 м Брзина 20 км/ч
Година 05/2022 Километража Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 4.8 м
Година 2021 Километража 900 м/ч Сила
Финска, Tupos, Pohjois-Pohjanmaa
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се