Филтри -

Виљушкари LANSING

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Виљушкари LANSING

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 3.200 €
Страничен вилушкар
Носивост 4000 кг Висина на подигање 4.5 м
Година Километража 2293 м/ч Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
13.800 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 10000 кг Висина на подигање 4.8 м
Година 1990 Километража 8380 м/ч Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 10800 кг Ширина на вилушки 2400 мм
Година 1986 Километража 13219 м/ч Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се