Филтри -

Виљушкари LUGLI

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Виљушкари LUGLI

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
дизел вилушкар LUGLI 305.4 4 дизел вилушкар LUGLI 305.4 4 дизел вилушкар LUGLI 305.4 4
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2002 Километража Сила
Италија, Brescia
електричен вилушкар LUGLI G 18.48 електричен вилушкар LUGLI G 18.48 електричен вилушкар LUGLI G 18.48
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 1800 кг Висина на подигање 4 м
Година 2002 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 1998 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4.5 м
Година 2009 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м Должина на вилушка 1.3 м
Година 2004 Километража 3478 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година 1996 Километража 1528 м/ч Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се