Филтри -

Виљушкари Liebherr

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

13 огласа: Виљушкари Liebherr

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
113.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 8.78 м
Година 2022 Километража 49 м/ч Сила
Германија, Langenfeld (Rheinland)
Контактирајте го продавачот
94.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4600 кг Евро Euro 5 Брзина 35 км/ч
Година 2020 Километража 1890 м/ч Сила
Полска, Opalenica
Контактирајте го продавачот
31.160 € PLN 135.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3200 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 7 м
Година 2015 Километража Сила
Полска, Grudziądz
Контактирајте го продавачот
97.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 10 м
Година 2022 Километража 38 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
80.801 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4600 кг Висина на подигање 7 м
Година 2019 Километража 3255 м/ч Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
81.991 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4600 кг Висина на подигање 7 м
Година 2019 Километража 2899 м/ч Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 6000 кг Висина на подигање 8.8 м
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3200 кг Висина на подигање 6.9 м
Година 2023 Километража 500 м/ч Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3300 кг Висина на подигање 9.7 м
Година 2022 Километража 25 м/ч Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3200 кг Висина на подигање 6.9 м
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3200 кг Висина на подигање 6.9 м
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
38.780 € PLN 168.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Висина на подигање 13 м
Година 2008 Километража 7200 м/ч Сила
Полска, Podolsze
Adamex Spółka Jawna A.K.W. Kosowscy
8 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
76.041 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4600 кг
Година 2019 Километража 5063 м/ч Сила
Германија, Regensburg
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се