Филтри -

Виљушкари Liebherr од Германија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Виљушкари Liebherr од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
80.801 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4600 кг Висина на подигање 7 м
Година 2019 Километража 3255 м/ч Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
81.991 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4600 кг Висина на подигање 7 м
Година 2019 Километража 2899 м/ч Сила
Германија, Regensburg
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2016 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2016 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
76.041 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4600 кг
Година 2019 Километража 5063 м/ч Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
109.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 8.78 м
Година 2022 Километража 49 м/ч Сила
Германија, Langenfeld (Rheinland)
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се