Филтри -

Виљушкари Linde

Резултати од пребарување: 2787 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

2787 огласа: Виљушкари Linde

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
аукција 3.650 €
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел
Година 2018 Километража 4163 м/ч Сила
Финска
Контактирајте го продавачот
31.850 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.63 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2022 Километража 788 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Слободен од 2000 мм Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 11/2005 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 8000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 0.9 м
Година 1996 Километража 12629 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.48 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2022 Километража 4130 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
8.300 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2020 Километража 15603 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
17.200 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3.15 м Должина на вилушка 1.6 м
Година 2019 Километража 8387 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс со слободен од Слободен од 3.2 мм Висина на подигање 3.2 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1.2 м
Година 2009 Километража 8253 м/ч Сила
Германија, Wiesenttal
Контактирајте го продавачот
15.510 € PLN 67.000 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.65 м
Година 2017 Километража 14923 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Количка за комисионирање
Носивост 1200 кг
Година 2008 Километража 1253 м/ч Сила
Норвешка, Kristiansund N
Контактирајте го продавачот
5.350 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 1992 Километража 13700 м/ч Сила
Шпанија, Alcalá de Guadaíra
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 4000 кг Гориво гас Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2 м
Година 02/2004 Километража 1044 м/ч Сила
Украина, Луьцк
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.21 м
Година 2011 Километража 15553 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.05 м
Година 2019 Километража 7814 м/ч Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
18.860 € PLN 81.500 PLN
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.11 м
Година 2019 Километража 7091 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.15 м
Година 2016 Километража 19230 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.95 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 1220 мм
Година 2014 Километража 13907 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
аукција 20.000 €
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Soest
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 1.750 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.45 м
Година Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
65.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.73 м Должина на вилушка 1.6 м
Година 2021 Километража 1189 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
аукција 3.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс
Година Километража 3137 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 3.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс
Година Километража 2161 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 3.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс
Година Километража 2228 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
дизел вилушкар Linde H120
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 3.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс
Година Километража 1314 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2787 огласа
Прикажи