Филтри -

Виљушкари Linde од Белгија

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

44 огласа: Виљушкари Linde од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг
Година 2015 Километража 6109 м/ч Сила
Белгија, Oostrozebeke
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг
Година 2017 Километража 698 м/ч Сила
Белгија, Oostrozebeke
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2016 Километража Сила
Белгија, Oostrozebeke
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2013 Километража 10552 м/ч Сила
Белгија, Oostrozebeke
Контактирајте го продавачот
15.250 €
Дизел вилушкар
Носивост 1800 кг
Година 2015 Километража 10665 м/ч Сила
Белгија, Oostrozebeke
Контактирајте го продавачот
аукција 4.000 €
Дизел вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.7 м
Година Километража Сила
Белгија, Antwerp
Контактирајте го продавачот
аукција 3.000 €
Дизел вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година Километража 13476 м/ч Сила
Белгија, Antwerp
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година 2012 Километража 16592 м/ч Сила
Белгија, ST.VITH
Контактирајте го продавачот
15.750 €
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2013 Километража 4640 м/ч Сила
Белгија, Oostrozebeke
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг
Година 2012 Километража 9325 м/ч Сила
Белгија, Oostrozebeke
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2016 Километража 7343 м/ч Сила
Белгија, Oostrozebeke
Контактирајте го продавачот
10.750 €
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг Тип на јарбол дуплекс
Година 2000 Километража 6589 м/ч Сила
Белгија, Oostrozebeke
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2007 Километража 6233 м/ч Сила
Белгија, Oostrozebeke
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.4 м
Година Километража 15388 м/ч Сила
Белгија, Sint-Niklaas
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2016 Километража Сила
Белгија, Oostrozebeke
Контактирајте го продавачот
16.250 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2017 Километража Сила
Белгија, Oostrozebeke
Контактирајте го продавачот
20.250 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг
Година 2016 Километража 7738 м/ч Сила
Белгија, Oostrozebeke
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 8000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 6.05 м Должина на вилушка 1.8 м
Година 2015 Километража 15412 м/ч Сила
Белгија, Mol.
Контактирајте го продавачот
13.750 €
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.2 м Слободен од 1700 мм
Година 2016 Километража Сила
Белгија, Mol.
Контактирајте го продавачот
14.750 €
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.47 м Должина на вилушка 1 м Слободен од 1700 мм
Година 2016 Километража 15038 м/ч Сила
Белгија, Mol.
Контактирајте го продавачот
42.500 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.65 м Должина на вилушка 1.2 м Слободен од 1600 мм
Година Километража Сила
Белгија, Mol.
Контактирајте го продавачот
74.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.98 м Должина на вилушка 1.2 м Слободен од 1500 мм
Година 2023 Километража Сила
Белгија, Mol.
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.6 м
Година 2016 Километража 7921 м/ч Сила
Белгија, Mol.
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.65 м Должина на вилушка 1.2 м Слободен од 1500 мм
Година 2014 Километража 5452 м/ч Сила
Белгија, Mol.
Контактирајте го продавачот
52.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.67 м Должина на вилушка 1.25 м Ширина на вилушки 150 мм Слободен од 1500 мм
Година 2016 Километража 4963 м/ч Сила
Белгија, Mol.
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се