Филтри -

Виљушкари Linde од Чешка Република

Резултати од пребарување: 89 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

89 огласа: Виљушкари Linde од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.21 м
Година 2011 Километража 15553 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.15 м
Година 2016 Километража 19230 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.02 м
Година 2018 Километража 44 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.23 м
Година 2016 Километража 10876 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.1 м
Година 2014 Километража 2668 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.61 м
Година 2010 Километража 15715 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
15.100 €
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.48 м
Година 2017 Километража 5041 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Вилушкар на гас
Носивост 1800 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.63 м
Година 2015 Километража 9805 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Зглобен вилушкар
Носивост 1350 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.51 м
Година 2018 Километража 155 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.26 м
Година 2016 Километража 4560 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.91 м
Година 2016 Километража 13439 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.26 м
Година 2017 Километража 1801 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.72 м
Година 2013 Километража 9601 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.63 м
Година 2007 Километража 7561 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
31.900 €
Електричен вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.11 м
Година 2018 Километража 2549 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.26 м
Година 2016 Километража 4720 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.66 м
Година 2010 Километража 9563 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.46 м
Година 2018 Километража 4189 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.96 м
Година 2018 Километража 4335 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.46 м
Година 2015 Километража 2502 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.32 м
Година 1999 Километража 14156 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.45 м
Година 2007 Километража 20299 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Електричен вилушкар
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.63 м
Година 2017 Километража 8448 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.8 м
Година 2007 Километража 14410 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Електричен вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.1 м
Година 2013 Километража 12989 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 89 огласа
Прикажи