Филтри -

Виљушкари Linde од Данска

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

22 огласа: Виљушкари Linde од Данска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 348,70 € DKK 2.600 DKK
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг
Година 2015 Километража 10046 м/ч Сила
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 5000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.82 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 12/2015 Километража 11910 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
19.800 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2008 Километража 13350 м/ч Сила
Данска, Skive
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година 1995 Километража 11127 м/ч Сила
Данска, Østbirk
Контактирајте го продавачот
аукција 6.371 € DKK 47.500 DKK
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг Висина на подигање 4 м
Година 2018 Километража 448 м/ч Сила
Данска, Storvorde
електричен вилушкар Linde E16L/386 електричен вилушкар Linde E16L/386 електричен вилушкар Linde E16L/386
3
Контактирајте го продавачот
10.200 €
Електричен вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3145 м Должина на вилушка 1200 м
Година 2014 Километража 7871 м/ч Сила
Данска, Dania
Контактирајте го продавачот
аукција 2.515 € DKK 18.750 DKK
Електричен вилушкар
Година 1999 Километража 10600 м/ч Сила
Данска, Sjælland
електричен вилушкар Linde E40/600HL/388 електричен вилушкар Linde E40/600HL/388 електричен вилушкар Linde E40/600HL/388
3
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Електричен вилушкар
Носивост 4000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5000 м Должина на вилушка 1200 м
Година 2014 Километража 9020 м/ч Сила
Данска, Dania
дизел вилушкар Linde H60D/353 дизел вилушкар Linde H60D/353 дизел вилушкар Linde H60D/353
3
Контактирајте го продавачот
21.850 €
Дизел вилушкар
Носивост 6000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4150 м Должина на вилушка 1700 м
Година 2001 Километража 10729 м/ч Сила
Данска, Dania
електричен вилушкар Linde E35/336 електричен вилушкар Linde E35/336 електричен вилушкар Linde E35/336
3
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Електричен вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5450 м Должина на вилушка 1200 м
Година 1998 Километража 8052 м/ч Сила
Данска, Dania
електричен вилушкар Linde E18C/335 електричен вилушкар Linde E18C/335 електричен вилушкар Linde E18C/335
3
Контактирајте го продавачот
3.800 €
Електричен вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3070 м Должина на вилушка 1200 м
Година 2004 Километража Сила
Данска, Dania
регален вилушкар Linde R20G/12 регален вилушкар Linde R20G/12 регален вилушкар Linde R20G/12
3
Контактирајте го продавачот
6.400 €
Регален вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4655 м Должина на вилушка 1100 м
Година 2013 Километража Сила
Данска, Dania
електричен вилушкар Linde E20P/335 електричен вилушкар Linde E20P/335 електричен вилушкар Linde E20P/335
3
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Електричен вилушкар
Висина на подигање 3250 м Должина на вилушка 1200 м
Година 2006 Километража 7496 м/ч Сила
Данска, Dania
дизел вилушкар Linde H70D/396 дизел вилушкар Linde H70D/396 дизел вилушкар Linde H70D/396
3
Контактирајте го продавачот
31.300 €
Дизел вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4450 м Должина на вилушка 1200 м
Година 2014 Километража 9705 м/ч Сила
Данска, Dania
количка за комисионирање Linde V0801/1110-01 количка за комисионирање Linde V0801/1110-01 количка за комисионирање Linde V0801/1110-01
3
Контактирајте го продавачот
3.300 €
Количка за комисионирање
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1151 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2013 Километража 3138 м/ч Сила
Данска, Dania
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 7000 кг Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2 м
Година 1996 Километража 10000 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 8000 кг Тип на јарбол дуплекс
Година 2014 Километража 18189 м/ч Сила
Данска, Odder
електричен вилушкар Linde E16C/386 електричен вилушкар Linde E16C/386 електричен вилушкар Linde E16C/386
3
Контактирајте го продавачот
12.200 €
Електричен вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3150 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2016 Километража 2624 м/ч Сила
Данска, Dania
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 8000 кг Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 2.4 м
Година 2008 Километража 15874 м/ч Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
аукција 10.930 € DKK 81.500 DKK
Вилушкар на три тркала
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.145 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2012 Километража 398 м/ч Сила
Данска, Nordjylland
Контактирајте го продавачот
аукција 704,10 € DKK 5.250 DKK
Регален вилушкар
Година 1999 Километража Сила
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
аукција 7.377 € DKK 55.000 DKK
Електричен вилушкар
Година 2007 Километража Сила
Данска, Sjælland
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се