Филтри -

Виљушкари Linde од Франција

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

20 огласа: Виљушкари Linde од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 1.925 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Висина на подигање 4 м
Година Километража 3298 м/ч Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 16000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2008 Километража 7511 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
13.750 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2004 Километража 2264 м/ч Сила
Франција, Palau-de-Cerdagne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 6000 кг
Година 2001 Километража 22000 м/ч Сила
Франција, Saint Marcel les Valence
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м
Година 1996 Километража 7217 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.67 м
Година 2019 Километража 3645 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.63 м
Година 2015 Километража 4815 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.67 м
Година 2016 Километража 5433 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2012 Километража 6347 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.59 м
Година 2016 Километража 1324 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2012 Километража 9748 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4 м
Година 2013 Километража 6206 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2007 Километража 5554 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2014 Километража 3976 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
20.700 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.63 м
Година 2016 Километража 3352 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2012 Километража 6806 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Вилушкар на три тркала
Тип на јарбол дуплекс
Година 2012 Километража 6400 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.15 м
Година 2018 Километража 1704 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
13.750 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.1 м
Година 2016 Километража 12747 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.15 м
Година 2012 Километража 8721 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се