Филтри -

Виљушкари Linde од Холандија

Резултати од пребарување: 613 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

613 огласа: Виљушкари Linde од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
25.250 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Висина на подигање 4.88 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2020 Километража 11367 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Culemborg
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
76.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 8000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.25 м Должина на вилушка 2.4 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2014 Километража 6202 м/ч Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.63 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2016 Километража 8119 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.65 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 2232 м/ч Сила
Холандија, Klundert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.63 м
Година 2015 Километража 6888 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.25 м
Година 2009 Километража 8507 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
вилушкар на три тркала Linde E16P
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.63 м
Година 2009 Километража 6964 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
дизел вилушкар Linde H45D (394)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.4 м
Година 2008 Километража 12233 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.73 м
Година 2019 Километража 4714 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
10.950 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Слободен од 1600 мм Висина на подигање 5.5 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1.2 м
Година 2008 Километража 7867 м/ч Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2021 Километража 7964 м/ч Сила
Холандија, Klundert
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година 01/2017 Километража 8564 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.35 м
Година 2017 Километража 3131 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.72 м
Година 2019 Километража 2872 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.8 м
Година 2014 Километража 5705 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 1000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.26 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2006 Километража 6674 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5.4 м
Година 2012 Километража 14926 м/ч Сила
Холандија, IJsselmuiden
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.38 м
Година 2018 Километража 11261 м/ч Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
25.950 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.38 м
Година 2017 Километража 1559 м/ч Сила
Холандија
електричен вилушкар Linde E16PH-02 електричен вилушкар Linde E16PH-02
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.6 м
Година 2018 Километража 8270 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.47 м
Година 2021 Километража 823 м/ч Сила
Холандија, Klundert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2019 Километража 13328 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
вилушкар на три тркала Linde E16C-02 вилушкар на три тркала Linde E16C-02
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2017 Километража 6061 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2019 Километража 11367 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 613 огласа
Прикажи