Филтри -

Виљушкари Linde од Хрватска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Виљушкари Linde од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 8000 кг Должина на вилушка 2.2 м
Година 1996 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 8.8 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2009 Километража Сила
Хрватска, Sesvete, Zagreb
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 8000 кг Висина на подигање 3.65 м
Година 2006 Километража 22150 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete, Zagreb
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 5000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2008 Километража 4900 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete, Zagreb
дизел вилушкар Linde H45D дизел вилушкар Linde H45D дизел вилушкар Linde H45D
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг Висина на подигање 5.9 м
Година 2010 Километража 11200 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete, Zagreb
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 1.95 м
Година 2018 Километража 24 м/ч Сила
Хрватска, Strmec
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се