Филтри -

Виљушкари Linde од Италија

Резултати од пребарување: 156 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

156 огласа: Виљушкари Linde од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
електричен вилушкар Linde E35L електричен вилушкар Linde E35L електричен вилушкар Linde E35L
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Година 2015 Километража Сила
Италија, Suzzara (MN)
електричен вилушкар Linde E30H-01 600 електричен вилушкар Linde E30H-01 600
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.49 м
Година 2016 Километража Сила
Италија, Suzzara (MN)
Контактирајте го продавачот
23.200 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 4.5 м
Година 2018 Километража Сила
Италија, Brescia
електричен вилушкар Linde E15-01 електричен вилушкар Linde E15-01
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 1500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.17 м
Година 2012 Километража Сила
Италија, Suzzara (MN)
дизел вилушкар Linde H35D дизел вилушкар Linde H35D
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.65 м
Година 2013 Километража Сила
Италија, Suzzara (MN)
електричен вилушкар Linde E 35 HL-01 електричен вилушкар Linde E 35 HL-01
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4060 м
Година 2012 Километража Сила
Италија, Suzzara (MN)
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 1996 Километража 11720 м/ч Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Висина на подигање 3.75 м
Година 2018 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
18.600 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Висина на подигање 3.55 м
Година 2017 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година Километража 9800 м/ч Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.6 м
Година 2017 Километража 1693 м/ч Сила
Италија, Beinette
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.45 м
Година 2014 Километража 4430 м/ч Сила
Италија, Beinette
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.45 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2016 Километража 4472 м/ч Сила
Италија, Beinette
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2013 Километража 7610 м/ч Сила
Италија, Beinette
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 1400 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.25 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2016 Километража 3385 м/ч Сила
Италија, Beinette
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.65 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2014 Километража 2730 м/ч Сила
Италија, Beinette
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.65 м
Година 2015 Километража 3900 м/ч Сила
Италија, Beinette
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 7000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.15 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2014 Километража 7200 м/ч Сила
Италија, Beinette
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.85 м
Година 2012 Километража 5000 м/ч Сила
Италија, Beinette
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.65 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2011 Километража 6300 м/ч Сила
Италија, Beinette
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2014 Километража 5174 м/ч Сила
Италија, Beinette
вилушкар на три тркала Linde E 15 - 01 вилушкар на три тркала Linde E 15 - 01
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4170 м Должина на вилушка 1200 м
Година 2012 Километража Сила
Италија, Suzzara (MN)
Контактирајте го продавачот
21.800 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 4.06 м
Година 2015 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година 2002 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година 2007 Километража 16995 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Forkliftonline
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 156 огласа
Прикажи
Претплати се