Филтри -

Виљушкари Linde од Кина

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

13 огласа: Виљушкари Linde од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.55 м
Година 06/2021 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.55 м
Година 03/2020 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
11.500 US$ EUR ≈ 10.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Висина на подигање 7 м
Година 2020 Километража 1400 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
9.500 US$ EUR ≈ 8.677 €
Дизел вилушкар
Евро Euro 3
Година 03/2020 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
9.000 US$ EUR ≈ 8.220 €
Дизел вилушкар
Евро Euro 3
Година 02/2019 Километража 1600 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
8.600 US$ EUR ≈ 7.855 €
Дизел вилушкар
Евро Euro 3
Година 01/2022 Километража 1500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
6.100 US$ EUR ≈ 5.571 €
Дизел вилушкар
Носивост 1800 кг
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 30.140 €
Дизел вилушкар
Носивост 8000 кг
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.307 €
Дизел вилушкар
Година 03/2022 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Висина на подигање 4.7 м
Година 2022 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
9.000 US$ EUR ≈ 8.220 €
Дизел вилушкар
Евро Euro 2
Година 08/2018 Километража 1900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
8.600 US$ EUR ≈ 7.855 €
Дизел вилушкар
Евро Euro 3
Година 06/2019 Километража 1400 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
8.500 US$ EUR ≈ 7.763 €
Дизел вилушкар
Година 06/2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се