Филтри -

Виљушкари Linde од Литванија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

3 огласа: Виљушкари Linde од Литванија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Гориво гас Висина на подигање 3.5 м
Година 2009 Километража 9218 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 0.14 м
Година 12/2003 Километража Сила
Литванија, Šiauliai
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.650 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м
Година 2017 Километража 8022 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės

Други марки во делот "Виљушкари од Литванија"

Контактирајте го продавачот
19.800 €
Телескопски натоварувач
Година 2004 Километража 9211 м/ч Сила
Литванија, Šniūraičiai, Radviliškio rajonas
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година 2018 Километража 7430 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
5.250 € Без ДДВ
Вилушкар на плин/бензин
Носивост 1000 кг Гориво гас/бензин Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2011 Километража 5425 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3400 кг Гориво дизел
Година 2015 Километража Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел
Година 2018 Километража Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Тип на јарбол стандард
Година 2012 Километража Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3300 кг Гориво дизел
Година 2020 Километража Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел
Година 2018 Километража Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
телескопски натоварувач Manitou Manitou MT930
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг Гориво дизел
Година 2022 Километража Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел
Година 2017 Километража Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3200 кг Гориво дизел
Година 2019 Километража 700 м/ч Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 2000 кг Гориво дизел
Година 2012 Километража 8000 м/ч Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг Гориво дизел
Година 2018 Километража 2500 м/ч Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел
Година 2019 Километража Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година 2019 Километража 4827 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
69.500 €
Телескопски натоварувач
Година 2021 Километража 2464 м/ч Сила
Литванија, Kazlų Rūdos
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел Брзина 30 км/ч Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 7 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 07/2009 Километража Сила
Литванија, Batakiai
Контактирајте го продавачот
45.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2019 Километража 5988 м/ч Сила
Литванија, Raseiniai
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 2000 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 4 м
Година 2006 Километража 5514 м/ч Сила
Литванија, Raseiniai
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2014 Километража 4976 м/ч Сила
Литванија, Raseiniai
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Теренски вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2014 Километража 4976 м/ч Сила
Литванија, Raseiniai
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2004 Километража 4130 м/ч Сила
Литванија, Raseiniai
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи