Филтри -

Виљушкари Linde од Норвешка

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Виљушкари Linde од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.520 € NOK 199.000 NOK
Дизел вилушкар
Година 2010 Километража 9969 м/ч Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
15.760 € NOK 179.000 NOK
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг Висина на подигање 4.1 м
Година 2007 Километража 10165 м/ч Сила
Норвешка
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
13.120 € NOK 149.000 NOK
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Висина на подигање 4.1 м
Година 2005 Километража 12849 м/ч Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
35.140 € NOK 399.000 NOK
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Висина на подигање 4.1 м
Година 2012 Километража 3635 м/ч Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
20.400 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година 2012 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Forkliftonline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се