Филтри -

Виљушкари Linde од Романија

Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

48 огласа: Виљушкари Linde од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
41.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 8000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.5 м
Година 2008 Километража Сила
Романија, Galați
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 4.5 кг Висина на подигање 5 м
Година 01/2008 Километража 7800 м/ч Сила
Романија, Bistrița
Контактирајте го продавачот
603,30 € RON 3.000 RON
Вилушкар на гас
Носивост 6000 кг Висина на подигање 4.3 м
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2015 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
13.250 €
Вилушкар на гас
Тип на јарбол дуплекс
Година 2013 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг
Година 2003 Километража 7106 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2008 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5.9 м
Година 2004 Километража Сила
Романија, TIMIS
Контактирајте го продавачот
10.350 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2001 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
11.850 €
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг
Година 2014 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Дизел вилушкар
Година 2016 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Висина на подигање 6.25 м
Година 2002 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Дизел вилушкар
Носивост 1200 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2000 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
13.250 €
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Висина на подигање 3.5 м
Година 2008 Километража 13600 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.7 м Должина на вилушка 1.15 м Слободен од 2.7 мм
Година 12/2012 Километража 5405 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 45 мм
Година 2015 Километража 4398 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 6000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м Должина на вилушка 1.8 м
Година 2012 Километража 6031 м/ч Сила
Романија, Târgu Mureș
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 7000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.8 м Должина на вилушка 1.8 м
Година 2009 Километража 5122 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Дизел вилушкар
Година 2004 Километража Сила
Романија, Borș
дизел вилушкар Linde Ag H70D - Working Machine - 7 ton
1
Контактирајте го продавачот
3.750 €
Дизел вилушкар
Година 1979 Километража Сила
Романија, Craiova
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Дизел вилушкар
Година 2007 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
14.200 € RON 70.630 RON
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2004 Километража 13556 м/ч Сила
Романија, Iași
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 3.98 м
Година 2006 Километража 13192 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Дизел вилушкар
Носивост 1200 кг Висина на подигање 3 м
Година 2002 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
3.200 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Висина на подигање 3.3 м
Година 1983 Километража Сила
Романија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се