Филтри -

Виљушкари Linde од Шпанија

Резултати од пребарување: 74 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

74 огласа: Виљушкари Linde од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
5.350 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 1992 Километража 13700 м/ч Сила
Шпанија, Alcalá de Guadaíra
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Година Километража Сила
Шпанија
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
вилушкар на три тркала Linde E16 за делови вилушкар на три тркала Linde E16 за делови вилушкар на три тркала Linde E16 за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Година Километража Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.15 м
Година 2014 Километража 15244 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Година Километража Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
9.800 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.1 м
Година 2017 Километража 10787 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард
Година 2004 Километража 11551 м/ч Сила
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Контактирајте го продавачот
34.950 €
Дизел вилушкар
Носивост 7000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.45 м
Година 2012 Километража 16784 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
39.950 €
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4 м
Година 2014 Километража 10506 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
45.950 €
Дизел вилушкар
Носивост 8000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.75 м
Година 2012 Километража 12861 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
22.950 €
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс
Година 2012 Километража 13254 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
2.950 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.6 м
Година 2008 Километража 6479 м/ч Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 8000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.15 м
Година 2005 Километража 20540 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
15.700 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.63 м
Година 2016 Километража 5484 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
37.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.77 м
Година 2013 Километража 14218 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
42.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 8000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.75 м
Година 2011 Километража 16458 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2006 Километража 11498 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 8000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.8 м
Година 2014 Километража 12502 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.35 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2007 Километража Сила
Шпанија, Malaga, Mijas Costa
регален вилушкар Linde R 14-01
1
Контактирајте го продавачот
8.200 €
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.96 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 7460 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
регален вилушкар Linde R 14-01
1
Контактирајте го продавачот
8.200 €
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.96 м
Година 2015 Километража 7708 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8 м
Година 12/2008 Километража 24 м/ч Сила
Шпанија, La Rinconada
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.15 м
Година 2019 Километража 27 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
2.774 € GBP 2.344 GBP
Количка за комисионирање
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 2.4 м
Година 2015 Километража 8305 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona, L'Ametlla del Vallès
Контактирајте го продавачот
13.010 € GBP 11.000 GBP
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.06 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2009 Километража 3025 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona, L'Ametlla del Vallès
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 74 огласа
Прикажи