Филтри -

Виљушкари Linde од Шведска

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Виљушкари Linde од Шведска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 71,19 € SEK 800 SEK
Вилушкар на три тркала
Носивост 1200 кг
Година 1989 Километража 4797 м/ч Сила
Шведска, Västerås
аукција 516,10 € SEK 5.800 SEK
Дизел вилушкар
Година 2002 Километража 156334 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
аукција 1.780 € SEK 20.000 SEK
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг
Година 2002 Километража 4185 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
аукција 8,90 € SEK 100 SEK
Регален вилушкар
Носивост 1700 кг
Година 2006 Километража 115986 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
19.490 € SEK 219.000 SEK
Дизел вилушкар
Година 2015 Километража 2944 м/ч Сила
Шведска, Uppsala
ATS Sweden AB
4 години на Forkliftonline
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се