Филтри -

Виљушкари Linde од Украина

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

21 огласа: Виљушкари Linde од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.900 US$ EUR ≈ 15.650 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 3.3 м
Година 2008 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
24.810 € UAH 1.029.000 UAH
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг Висина на подигање 5.8 м
Година 2014 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
вилушкар на гас Linde H40T-02
1
Контактирајте го продавачот
27.350 € UAH 1.133.000 UAH
Вилушкар на гас
Носивост 4000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.4 м
Година 2019 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
дизел вилушкар Linde H40T-02
1
Контактирајте го продавачот
27.350 € UAH 1.133.000 UAH
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.4 м
Година 2019 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 2006 Километража 3793 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
16.260 € UAH 674.000 UAH
Дизел вилушкар
Година 2009 Километража 8017 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
17.720 € UAH 734.700 UAH
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4.7 м
Година 2003 Километража 10829 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
17.900 € UAH 741.800 UAH
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4.7 м
Година 2003 Километража 10829 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг Висина на подигање 4.62 м
Година 2013 Километража 17882 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
вилушкар на гас Linde H16T-01
1
Контактирајте го продавачот
13.160 € UAH 545.400 UAH
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.14 м
Година 2011 Километража 12087 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
32.920 € UAH 1.364.000 UAH
Дизел вилушкар
Година 2008 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
8.083 € UAH 335.100 UAH
Регален вилушкар
Година 2006 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
10.810 € UAH 448.000 UAH
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.6 м
Година 2007 Километража 11094 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 4000 кг Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2 м
Година 02/2004 Километража 1044 м/ч Сила
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
16.260 € UAH 674.000 UAH
Вилушкар на гас
Носивост 1800 кг Висина на подигање 4.14 м
Година 2015 Километража 5006 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година 2006 Километража 11280 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
33.240 € UAH 1.378.000 UAH
Дизел вилушкар
Носивост 7000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.5 м
Година 2008 Километража 10950 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
8.137 € UAH 337.300 UAH
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Висина на подигање 8.5 м Брзина 12 км/ч
Година 2006 Километража 9802 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
16.100 € UAH 667.500 UAH
Вилушкар на гас
Носивост 18000 кг Висина на подигање 4.14 м
Година 2015 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 8000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5 м
Година 2000 Километража 13954 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
16.100 € UAH 667.500 UAH
Дизел вилушкар
Година 2009 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се