Филтри -

Виљушкари Linde од Унгарија

Резултати од пребарување: 67 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

67 огласа: Виљушкари Linde од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 4.7 м
Година 2006 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
6.702 € HUF 2.620.000 HUF
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година 1991 Километража Сила
Унгарија, ABASÁR
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година 2014 Километража Сила
Унгарија, Szigetszentmiklos
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг Гориво дизел Висина на подигање 4.1 м
Година 2012 Километража Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 1000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 7.93 м Должина на вилушка 0.9 м
Година 1997 Километража 1563 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 8000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 0.9 м
Година 1996 Километража 12629 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
3.520 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво дизел
Година 1996 Километража 7826 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
аукција 2.500 €
Дизел вилушкар
Година Километража 8535 м/ч Сила
Унгарија, Nyíribrony
Troostwijk Auctions
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 1800 кг Гориво дизел Висина на подигање 4.6 м
Година 2009 Километража 2703 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на плин/бензин
Носивост 3500 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 3.5 м
Година 2006 Километража 12882 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг Гориво дизел Висина на подигање 4.4 м
Година 2005 Километража 16903 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Висина на подигање 3.5 м
Година 2003 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Висина на подигање 4.1 м
Година 2006 Километража 15223 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Висина на подигање 4.5 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 3.6 м
Година 2007 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3 м
Година 2005 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на плин/бензин
Носивост 3000 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 4.9 м
Година 2004 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4.5 м
Година 2004 Километража 5037 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Висина на подигање 3.5 м
Година 2003 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Висина на подигање 3.4 м
Година 2007 Километража 16607 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3 м
Година 2007 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Висина на подигање 5 м
Година 2005 Километража 10799 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на плин/бензин
Носивост 2000 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 4.7 м
Година 2006 Километража 7318 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на плин/бензин
Носивост 2000 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 4.77 м
Година 2005 Километража 7194 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на плин/бензин
Носивост 2000 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 5.37 м
Година 2014 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 67 огласа
Прикажи