Филтри -

Виљушкари LiuGong

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Виљушкари LiuGong

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Евро Euro 3
Година 03/2018 Километража 1600 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
9.000 US$ EUR ≈ 8.351 €
Дизел вилушкар
Евро Euro 3
Година 02/2019 Километража 1800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
25.800 €
Дизел вилушкар
Година 07/2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
64.999 US$ EUR ≈ 60.310 €
Вилушкар на гас
Носивост 6000 кг Висина на подигање 3.5 м Брзина 37 км/ч
Година 06/2021 Километража 1400 м/ч Сила
Украина, м.Київ
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се