Филтри -

Виљушкари Ljungby Maskin

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Виљушкари Ljungby Maskin

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.950 € Без ДДВ
Тежок вилушкар
Носивост 6000 кг Висина на подигање 4.6 м Должина на вилушка 140 м Ширина на вилушки 150 мм
Година 1973 Километража Сила
Полска, Rumia
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се