Филтри -

Виљушкари Lonking

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

40 огласа: Виљушкари Lonking

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Евро Euro 5 Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Евро Euro 5 Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови дизел вилушкар Lonking FD35DT нови дизел вилушкар Lonking FD35DT нови дизел вилушкар Lonking FD35DT
3
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.580 €
Дизел вилушкар
Евро Euro 2 Гориво дизел Брзина 15 км/ч Тип на јарбол триплекс Слободен од 140 мм Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.22 м Ширина на вилушки 60 мм
Година 03/2023 Километража 1 м/ч Сила
Украина, Kyiv
нови електричен вилушкар Lonking CPD30
1
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Електричен вилушкар
Година Километража Сила
Романија
нови електричен вилушкар Lonking LG20B
1
Контактирајте го продавачот
20.500 €
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс
Година Километража Сила
Романија
нови електричен вилушкар Lonking LG25B
1
Контактирајте го продавачот
21.400 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Евро Euro 5 Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.5 м
Година 2023 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Контактирајте го продавачот
19.100 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2024 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
87.400 €
Дизел вилушкар
Носивост 13000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м
Година 2024 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
30.600 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2024 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2024 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 24.870 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел
Година 2022 Километража Сила
Аргентина, Boedo
Контактирајте го продавачот
32.883 US$ EUR ≈ 30.290 €
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4.5 м
Година 2023 Километража Сила
Аргентина, Boedo
регален вилушкар Lonking CQD20N регален вилушкар Lonking CQD20N
2
Контактирајте го продавачот
30.600 €
Регален вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.5 м Должина на вилушка 0.92 м
Година 2024 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Носивост 3000 кг Евро Euro 5 Гориво дизел Брзина 19 км/ч Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4500 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1.2 м
Година 2024 Километража Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2024 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
26.700 €
Теренски вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2024 Километража Сила
Полска, Kęty
дизел вилушкар Lonking LG35GLT
1
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2024 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
42.500 €
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2024 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2024 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
70.800 €
Дизел вилушкар
Носивост 10000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.8 м
Година 2024 Километража Сила
Полска, Kęty
дизел вилушкар Lonking LG100B
1
Контактирајте го продавачот
92.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 10000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.8 м
Година 2024 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2023 Километража Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи