Филтри -

Виљушкари Lugli

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

8 огласа: Виљушкари Lugli

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
дизел вилушкар Lugli 305.4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м Центар на оптеретување 500 мм
Година 2004 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
електричен вилушкар Lugli EHX 60
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 6000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7 м Центар на оптеретување 600 мм
Година 1998 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
електричен вилушкар Lugli 20ELC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м Центар на оптеретување 500 мм
Година Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
електричен вилушкар Lugli EL30
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м
Година 1990 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
електричен вилушкар Lugli EHXR50
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.4 м
Година 1999 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
дизел вилушкар Lugli F 305
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м
Година 2010 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
вилушкар на три тркала Lugli ELX 25
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 1991 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
тежок вилушкар Lugli 50C
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.3 м
Година 1992 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи