Филтри -

Виљушкари Lvovskii од Украина

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

9 огласа: Виљушкари Lvovskii од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.25 м
Година 02/2012 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
11.210 € UAH 496.600 UAH
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Брзина 23 км/ч Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 150 мм
Година 04/2002 Километража 10 м/ч Сила
Украина, Lviv
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 12500 кг Гориво дизел Брзина 30 км/ч Висина на подигање 4.5 м
Година Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Брзина 20 км/ч Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 01/2017 Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
4.343 € UAH 192.400 UAH
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Брзина 20 км/ч Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 33 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Брзина 20 км/ч Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м
Година Километража 20 м/ч Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел
Година 2015 Километража 20 м/ч Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Висина на подигање 3.3 м
Година 2015 Километража Сила
Украина, Lviv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи