Филтри -

Виљушкари MIC

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Виљушкари MIC

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Носивост 4500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1999 Километража Сила
Франција, Senlis
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се