Филтри -

Виљушкари Magni

Резултати од пребарување: 90 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

90 огласа: Виљушкари Magni

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг Гориво дизел Висина на подигање 15 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 18 м
Година 2014 Километража 1800 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Forkliftonline
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол телескопски
Година 2014 Километража 3000 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Брзина 25 км/ч Висина на подигање 15.2 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
111.300 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг Гориво дизел Висина на подигање 15.2 м
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Украина, Kyiv
нови телескопски натоварувач Magni TH 3.6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг Евро Euro 5 Гориво дизел Висина на подигање 5.87 м
Година 2024 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 6000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 2.5 м
Година 2023 Километража 7 м/ч Сила
Германија, Twist
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Брзина 35 км/ч Висина на подигање 15.2 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 640 мм
Година 2023 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг
Година 2023 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година 2022 Километража Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
93.000 € Без ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг Гориво дизел Висина на подигање 0.03 м
Година 06/2014 Километража 9900 м/ч Сила
Холандија, Ter Aar
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Гориво дизел Брзина 40 км/ч Висина на подигање 25 м
Година Километража 427 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Гориво дизел Брзина 40 км/ч Висина на подигање 25 м
Година Километража 533 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Гориво дизел Брзина 40 км/ч Висина на подигање 20.8 м
Година Километража 902 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
127.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Гориво дизел Висина на подигање 18 м
Година Километража 500 м/ч Сила
Белгија, Sint Katelijne Waver
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг Брзина 40 км/ч Висина на подигање 23 м
Година 2015 Километража 7650 м/ч Сила
Холандија, Lunteren
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Холандија, Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Холандија, Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
111.300 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг Гориво дизел Висина на подигање 15.2 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 15.2 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 640 мм
Година 2024 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 6000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 3.89 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2021 Километража 1139 м/ч Сила
Германија, Twist
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Гориво дизел Брзина 40 км/ч Висина на подигање 30 м
Година Километража 7453 м/ч Сила
Холандија, Dronten
Контактирајте го продавачот
229.890 € Без ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година 2018 Километража Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг Гориво дизел Висина на подигање 15.2 м
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг Гориво дизел Брзина 40 км/ч Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 21 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 90 огласа
Прикажи